Sokak Kedisinin 3. Göz Kapağının Görünmesi

Kedilerde 3. Göz kapağının görünmesi sebeplerini bilen var mı? Kediyi veterinere götürebilme imkanım yok, kısırlaştırma için bile boxa koyamadım. Genta damla damlatsam geçer mi?

5 CEVAP

PiremsesKutsi

Yorgun, halsiz vs. olduklarını duymuştum ben ama ne kadar doğru bilmiyorum.

Gozdetemizel

Bizde sedatif verildiginde olmustu.veteriner sakinlestirici verildiginde ya da herhangi bi darbeye karsi 3. Goz kapaklarini koruma amacli kapadiklarini soylemisti

Leyl003

Kedimi ilk dışardan sahiplendigimde onun da bu şekildeydi gözleri çok hasta zannetmiştim.. aslında normal bi durummuş.. iyi bi bakım ve dinlenmeyle bu durum bi daha olmadı..

İç parazitten denilmiş her yerde, bugün epey geçmiş tekrarlarsa genta damla damlatacağım. Bugün akşam da yaş mamayla karıştırıp iç parazit ilacı içirmeye çalışacağım.