Kedimin İdrarı

Iremodi

Erkek kısır Kedim sabah idrarını bol köpüklü yaptı ilk defa bu durumla karşılalıyorum.Sizce idrar yolu enfeksiyonu olmuş olabilir mi? Ne yapmam gerek? Nd düşük tahıllı tavuklu narlı kısır mama yiyiyor.Mamadanmı oldu bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

4 CEVAP

mavitilki

Veterinere gidin. Eğer yeni kısırlaştırdıysanız belki idrar yolu enfeksiyonu olabilir. Değilse de önlem almakta fayda var.

Zehrahmett

Evimdeki bi sokak kedisi ilk geldigi gunlerde bu sekilde yapmisti veterinere sordugumda beslenme sekli degistigi icin olabilir dedi cok fazla devam etmedigi ve kedi de her hangi bi rahatsizlik olmadigi icin kontrole goturmedim yeni mayaladigim yogurttan verdim ilik olarak hemen acınca 2 gunde gecti

Zehrahmett

Evimdeki bi sokak kedisi ilk geldigi gunlerde bu sekilde yapmisti veterinere sordugumda beslenme sekli degistigi icin olabilir dedi cok fazla devam etmedigi ve kedi de her hangi bi rahatsizlik olmadigi icin kontrole goturmedim yeni mayaladigim yogurttan verdim ilik olarak hemen acınca 2 gunde gecti

Iremodi

Kedimde herhangi bir beslenme değişikliği olmadı 45 günlükten beri bizimle hep aynı şekilde besliyorum haftada 2 kez 1 yemek kaşığı yaş mama veriyorum ve günlük
50 gramda kuru mama ayrıca kısırlaşalı 1 ay oldu