Barf Kedi Mamasi

Deliladilan

Internette satilan kediler icin olan barf 2 kg 99 tl olarak gordum. Kullanan ve oneren var mi? Dusunceleriniz neler?

11 CEVAP

lwb

@nurackgöz
Pahalı dediğiniz şey proplanın bir paketinden daha ucuz genelde ya da hemen hemen aynı fiyattalar. Artı güzel bir araştırma incelemeniz olmadan ya da kedinizin beğenip beğenmemesi durumuna göre insanları yanlış yönlendirmeyin, proplan en kaliteli mama değil.

Konuya dönücek olursak kedim mamadan başka bir şey yiyor olsaydı düşünmeden verebileceğim tek şey barf.
İçeriğinden eminseniz ve güveniyorsanız bence kesinlikle denemelisiniz.

Barf en iyi mamaa

Nurackgoz

Ne yalan söyleyeyim pahalı proplan en güzel ve en kaliteli marka onu öneririm barf ı hiç duymadım

Nurackgoz

Ne yalan söyleyeyim pahalı proplan en güzel ve en kaliteli marka onu öneririm barf ı hiç duymadım

Nurackgoz

Ne yalan söyleyeyim pahalı proplan en güzel ve en kaliteli marka onu öneririm barf ı hiç duymadım

Nurackgoz

Ne yalan söyleyeyim pahalı proplan en güzel ve en kaliteli marka onu öneririm barf ı hiç duymadım

Deliladilan

https://barf.com.tr buradan inceleyebilirsiniz

Cyborg

Barf/raw çok dikkat edilerek uygulanması gereken bir diyet. Türkiye'de hazır satanların hiçbirini gözüm tutmuyor benim. Yurtdışı forumlardan, makalelerden çiğ beslenmeyi takip ediyorum ve onlarınkiyle alakası yok. Doğru uygulanmayan bir çiğ diyet de ciddi eksikliklere yol açabilir. O yüzden gerekli suplementleri ve saklama koşullarını sağlayana kadar zannetmiyorum ticari markalara güveneceğimi. Tabii bu benim düşüncem. Uzun süredir hazır barf markalarından kullanan varsa seve seve çürütülmek isterim.

************dakinden mi bahsediyorsunuz? Eğer oysa onun içeriğini hiç beğenmedim ben neredeyse tamamen sakatat içeriyor. Sakatat yararlı, çiğ beslenmede de kullanılıyor ama çok miktarda olması zararlı. Çiğ beslenmede öncelik et olmalı, sakatat değil.

BalliBadem

Raw for us ada bakın derim orada barf

Deliladilan

Www.barf.com.tr burada haziri varmis videoda cok guzel gostermisler tabii kim kotu reklam yapar ki kendi hakkinda :) bir de yiyip yemeyecegi de mechul sonuçta bir sekilde kuru mamaya alistiriyoruz yavrulari. Ilgimi cekti sonucta ona ne yarayacaksa onu yesin istiyor insan