Merhaba Sabah İse Gittim.aksam Geldim.kedimin Sag Arka Bacagi Topalliyor.

Asu1881

Merhaba sabah ise gittim.aksam eve geldim.kedimin arka sag bacagi topalliyor..hic sesi cikmiyor..sadece ..dokununca..aslinda bacagi yada patisine dokunca degil baldirina dokunununca..ne yapapabilirim..neden olur.kedim..7 yasinda..

3 CEVAP

mavitilki

Bir yerden düşmüş olabilir. Kırık, çıkık, çatlak... Herhangi bir şiş var mı, tüylerinin altında kızarıklık var mı bakın. En koşa sürede de veterinere götürün.

saitgulsen

Bir yerden düşmüş veya üzerine bir şeyler düşürmüş olabilir. Çok zor ama bazen bir şeyden korkup kaçarken de bir yerlere çarpabiliyorlar. Bi veterinere göstermenizde yarar var.

Nurackgoz

Bir yere çarpıp darbe almış olabilir dikkatli olun ve veteriner e götürün