Yeni Ameliyattan Çıktık Bakar Mısınız

Fatiko

Erkek kedim az önce ameliyattan çıktı gaz ile bayılttılar corona olduğu için, şuan eve geldik ama hiç durmuyor şaşkın şaşkın etrafa bakıyor oraya buraya atlıyor çıkıyor sarhoş gibi. Hareket ettikçe ameliyat yeri için korkuyorum birşey olur mu yoksa bir odaya mı kapatayım hareketi kısıtlatsın.

6 CEVAP

Gozdetemizel

Durursa box una kapatin biraz.bizde ters tepmisti daha cok cirpinmisti.

Fatiko

Strese girmesini istemiyorum Dr a sordum sorun olmaz dedi.. Riskli bir ameliyattı inşaAllah kendine gelir sağlıklı bir şekilde yaşamaya devam eder.

Cyborg

Anesteziyi atana kadar boxında durabilir. Yoksa denge sağlayamadığından zarar verebilir kendine. Zaten birkaç saat içinde dengesini toparlar. Ondan sonra dolansın istediği gibi bir şey olmaz.

bademthecatt

Boxa koyamıyorsanız bir ordada kapalı tutun ve sürekli takip edin muhtemelen hala anestezi etkisinde ve ne yaptığını bilmiyor yüksek yerlere atlamaya çalışırsa izin vermeyin Zaten kendine geldiğinde canı yanacağı için atlamayacaktır geçmiş olsun erkek kedilerde daha kolay atlatılıyor bu süreç

NZI

Hiçbir yere koymayın, bırakın itsediği gibi gezsin. Tabi gözünüz her zaman üstünde olsun yanlışlıkla bir iey çarpasa (allah korusun) kendine zarar verir. Dikkat edin.

Fatiko

Şuan baya kendine geldi çok şükür.