Önemli

Cakiland

Köpeğimi başka birine sahiplendirmiştim. İlk günlerde alışma sorunu cekti sahibini ısırmaya yeltendi ama şuan alışmış. Henüz 1 hafta oldu. Normalde bugün ziyarete gidecektim ama biraz daha alışsın diye gitmedim. Haftaya haftasonu gitmeyi düşünüyorum. 2 hafta olmuş olacak. Beni görmesinde bi sakınca olur mu diye tedirgin oldum açıkçası. Kesinlikle gidip ziyaret etmek istiyorum ama korkuyorum da. Ne yapayim sizce

2 CEVAP

Poncikvan

Bırakın biraz alışsın bence. Sahiplensin yerini arkanizdan uzulur sure daha cok yeni.Sizi unutmaz zaten gördüğünde mutlu olur.

Cakiland

Ben de aynı fikirdeyim de zamanı seçemiyorum bir türlü. Teşekkürler