Nd Mama Kullanıyorum Ağız Kokusu Yaptı Nasıl Gidebilirim Kokuyu?

Kyliesmom

1 aydır kullanıyoruz ama cidden aşırı ağız kokusu var bu ara bunu nasıl giderebilirim acaba?

7 CEVAP

Cyborg

Kediniz kaç aylık?

Kyliesmom

4 aylık

Cyborg

Tam diş değişim döneminde kediniz. Bu dönemde diş etlerinde iltihaplanmalar olur, ağız kokusu bundan kaynaklı çok yüksek ihtimal. İstiyorsanız kısa bir süre başka mama kullanıp deneyin ama 2 senedir nd kullanıyorum hiç ağız kokusuna sebep olmadı bizde.

Nurackgoz

Mesela o mamayı vermeyin ve diş değişim döneminde olduğu içindir bilmiyorum

Kyliesmom

Mamayı sevdik ama baya tüylerini falan güzelleştirdi... Pazartesi bir vete gidicez mecbur iltihap olayı aklıma gelmedi

mavitilki

Vere gidin diş değişimi olabilir, komplikasyon olabilir...

Fatiko

Actea diş macunu yedirin dişlerine