Migros Mamaları Öneri?

Quantine01

Bugün paw in love köpek maması diye bir marka gözüme çarptı bilen kullanan varmı? Veya migrosta önerebileceğiniz 12-15 kg ağırlığında mamalar varmıdır? Deneyimlemiş olanlar yazarsa çok sevinirim..

16 CEVAP

Shaco

Migros mamaları marka olarak o kadarda iyi değil bence özelliklede köpek bölümü için kedi bölümünde biraz daha fazla internette mama fiyatları daha uygun ve daha çeşitli bu siteyi öneririm özellikle güvenli ve temiz.

nidaxu

içerik açısından önerilebilecek bir mama yok orda sokaktaki canlar bile yemiyor. uygun fiyata daha sağlıklı mamalar var

heraanur

market mamaları kesinlikle almayın

BalliBadem

Hayvanın sağlığı için diyorlar karar sizin internetten aynı fiyata hatta daha ucuza daha kaliteli mama bulunabilir hayvan yaşlanınca üzülmeyin

toffy_the_cat

Eğer internetten alamıyorum diyorsanız metrodan aro alın.İyi bir seçim olur.Halam migrosta bonnie almış kedilere indirimdeyken onu kullandım 1.5 kg.Meteodan aro slcaz şimdi

Ben migrostan bonnie ve felix yaş mama alıyorum sokak kedileri için ama kuru mama almam hem pahalı hem kötü.

toffy_the_cat

Şuan 10 kg 45 tl imiş sanırım.Yarın uçuyorum

Shaco

migrostan alıcaksanız sadece köpek ödülü alın pedigre internettte daha uygun fiyata daha kaliteli mamalar var

BalliBadem

Yaa yakında olsa yada araba olsa uçarak alırım offg

dilaraxx

purina gourmet alıyorum gayet iyi

Ben Pedigree aliyorum

Nurackgoz

Pedigre vardı sanırım en çok, satankarda

Eliff90

Market mamaları genelde ucuz ama sağlıksız oluyorlar. Ben şahsen önermem.

Quantine01

Geçen 2 veterinere sordum biri uzman üniversitede joker mamasını önerdiler içerigine bakıp seçim yapıldı migros mamaları aralarından. Bilginiz olsun

momo44

Metrodan ben indirimdeyken aldı 2 adet 10 kg lik aro kedi maması aldım 90 tl tuttu ama indirim varmı yokmu bikemem şimdi %50 indirimlinaldım kedilerde severek yiyor :)