Kedimin Irkı?

Deniz579

Bugün çok küçük bir kediyle karşılaştım. Hem cinsini hem de kaç günlük olduğunu merak ettim.
Not: Cins manyağı değilim sadece merak ettiğim için soruyorum.
Extra not: boydan çekemedim çünkü omzumdan inmiyor. İndirsem de Geri tırmanıyor.

9 CEVAP

Nurackgoz

Brazilan shorthair tekir kırması gibi

lwb

Çok güzel

Deniz579

Teşekkür ediyor :)

Cyborg

2 aylık civarı diye tahmin ediyorum. Çok tatlış bir tekir. ^^

momo44

Mıcırık seni ne kadar tatlı cinsi tekire benziyo

Şeyda erdoganin dudu diye bir kedisi var ona benzettim çok güzelmiş :)

Deniz579

2 aylıktan daha küçük gibi geldi bana gerçekten çok minik ve hepinize teşekkürler

LIGHTNING

Tekir sokak kedisi, tahminen 45 günlük

mavitilki

Tekir kırması:)