Kedi Künyesi

Kedim için künye alacağım. Instagramda bir kac tane satan yer gördüm ama 25-30 tl den fazla da vermek istemiyorum önerisi olan var mı? (Fotograftakinin siyahı veya gümüşü)

3 CEVAP

Cyborg

Bildiğim birkaç yer var Instagram'da ama hepsi 35tl. Eğer görseldeki gibi olur derseniz Künye Sepeti var orada 20tl.

lwb

*** de çok uygun 10-20 arası genelde

aleynakalfa

Instagram da damga sepeti diye bir sayfa var ben oradan sipariş vermiştim ürün gayet güzel şu an kargo dahil 17.40 bir bak istersen