Kedi Ve Zamanlı Zamansız Miyavlama

Leyl003

Kedimin son 3 aydır hayatında çok büyük değişiklikler oldu.. önceden dışarı hayatı vardi şimdi tamamen evde.. kisirlastirildi ve yeni bi eve taşındık.. sorun şu ki uzun süredir kedim miyavliyor.. bunu genelde uyumadan once yapıyor.. akşam gece veya gece yarısı sabaha karşı.. bu aralar çok sık yapıyor.. vet. yeni götürdüm bi sağlık sıkıntısı yok.. sanırım can sıkıntısı olabilir.. tam bilemiyorum.. böyle bi durumla karşılaşan ve çözüm yollarını bulan var mı.. onun sesini sabaha kadar dinlerim sorun yok ama komşulardan çekiniyorum..

1 CEVAP

mavitilki

Tasmaya alıştırın günde 5 dakika bile gezseniz onu tatmin eder eve döndüğünüzde de ödül maması verirsiniz. Bu onun için çok büyük bir lüks ve eminim çok mutlu olacaktır. Değişen düzeni yüzünden böyle yapıyor muhtemelen. Balkonu ve camları fileleyerek, cama asılan, yere konan kedi yatakları ya da basit bir minderle evinizde cattery oluşturursanız dışarıyı da görebileceğinden çok daha mutlu olacaktır.