İç Dış Parazit Aşıları Birlikte Tek Bir Damla Şeklinde Uygulanıyor Mu?

PsLuna

Arkadaşlar veterinerimiz iç parazit için hap yutturup dış parazit için damla damlatıyordu. Başka bir şehre taşındık. İlaçları eski veterinerimden alıp kendim uygulamak istedim. Artık iç dış paraziti tek bir damla şeklinde uyguladığını söyledi. Böyle bir yöntem kullanan bilen var mı?

1 CEVAP

Evet biz de bir kere öyle yaptırdık, veteriner iç parazitte de etkili olduğunu söylemişti o damlanın. Ama bir ay sonra falan dışkısında parazit vardı yani iç parazitte çok etkili değilmiş, dış parazitte epey etkiliydi 3 ay boyunca pire gelemedi ki kedilerim dışarı çıkıyor.