Kedinin Gözü Çok Kötü

Aebrup

Merhaba ben bu kediciği camdan disari bakarken şans eseri görüp yanina gittim ordaki insanlar bayadir boyle oldugunu soylediler cidden ne denebilir ki sadece izlemişler bu hale gelirken bebecik neyse ben alip evime getirdim ve 2 veterjnere danistim napabilirim diye teramisin sur dediler, çayli pamukla sildim teramisin surdum ama o kadar ile gecicek gibi degil tanidgimiz bi tekniker Brunac ,Lubtane ve tobreset damlalarini kullanmami soyledi ama nasil kullanacagimi da bilmiyorum daha once boyle bi kedi ile ilgilenen birisi yardimci olabilir mi... cidden bu veteriner hekimler bir gün bana cinnet gecirticek :(

16 CEVAP

cansuuranus

Oyle buradan tarıf edılcek şu bu ılacı kullanın demekle olmaz . Mutlaka uzman bı hekımın gormesı lazım . Cok acıda cektrıodur cocuga. Maddı ımkanın yoksada yardım kampanyası duzenleyebılırsın. Elımzden gelenı yapmaya calısırz. Ztn sokak kedısı oldugu ıcın ındırımlı bakarlar. .