Missluna Hangi Irktan?

MissLuna

kızım bi sokak kedisinin yavrusu. şimdiye kadar hangi ırktan olduğunu hiç merak etmemiştim. petlebi'de profil oluşturduğumda karşıma çıkan sorulardan biriydi ve şimdi merak etmeye başladım. fotoğraflarına bakarak hangi ırktan olduğunu söyleyebilir misiniz?

6 CEVAP

KorsanElvin

Sarman

patkam

bende sarmana benzettim ama.........

MissLuna

iyi peki sizi mi kırıcam ;)

patkam

BEN BENZETTİM :)

MissLuna

Cevabın için teşekkür ederim @KorsanElvin. Ama "sarman" ırk adı değil, tüy rengi ve/veya kürk desenidir.

KorsanElvin

Missluna sarman bir kürk rengi deil ırk rengidir tekir gibi sarmanda bir ırktır çünkü kedi ilanı verdeğimd ebana ırk seçin diyordu ve sarman da vardı smokin de vardı tekirde vardı ama sokaka kedisi yoktu