Kedime En İyi Mamaları Alıyorum Yemiyor Bu Siteden Ödül Maması Hediye Ettiniz Onuda Yemedi Neden Yen

ecenur1819

yaş mama yemiyor
ödül maması da yemiyor
sadece kuru mama yiyor

2 CEVAP

mavitilki

Bazı kediler de öyle cins olur. Tavuk göğsü haşlayın hatta ciğeri bir çay bardağı pirinç, kabak, patates ve havuçla yarım litre suda haşlayıp rondoyla çekmeden bir çorba kaşığı da zeytin yağı koyarsanız çok besleyici bir mama olur. 3-4 gün saklanabiliyor da hem. Deneyin belki de ev yemeği yer. Yemezse de sokaktaki kedilere verebilirsiniz.

Bazı kediler sadece kuru mama yiyor. Benim de öyle 2 kedim var. Sokaktan aldım. Anneleri ölmüş. Biberonla büyüttüm. annelerinden öğrenemediler küçükken et yemeyi. Bende çok tecrübesizdim o zaman. Belki ondandır diye düşünüyorum. Ama sosis salam yiyorlar.