Mantar Olabilir Mi?

Cyborg

Şimdi kedimde böyle bir yara gibi bir şey gördüm. Başka yerinde yok. Köpeğimde mantar var 3 haftadır, geçmiş olabilir mi? Oynarken de olmuş olabilir. Ama mantar gibiyse daha yeni hazırladığım Ecosin var, sıkacağım riske atmadan.

4 CEVAP

Dkkdkx

Büyük ihtimalle mantar oluşuyor mantar çok bulaşıcı bir hastalık köpekten geçebilir diye düşünüyorum emin olmamakla birlikte siz ilacı hazırlayın ilerlemeden kurtulun

Cyborg

Böyle daha net: resimag.com/p1/80b46f911e7.jpeg

Dkkdkx

Büyük ihtimalle mantar oluşuyor mantar çok bulaşıcı bir hastalık köpekten geçebilir diye düşünüyorum emin olmamakla birlikte siz ilacı hazırlayın ilerlemeden kurtulun

Cyborg

Valla sıktım ilaçtan dayanamadım. Korkuyorum bir de ona geçerse ebediyen bizle kalacak lanet hastalık.