Kedimin Midesinde Sorun Mu Var

mavitilki

Merhaba. İki kedim var, birinin aşı Tüymük diğerinin adı Düğme. Tüymük, Düğme’ye göre daha iri. Hep daha iri bir yavru oldu. Fakat son zamanlarda az yiyor. Sanki Düğme ve Tüymük ruh değiştirmiş gibi. Kilosunda bir düşüş gözlemlemedim. Genel anlamda oyunculuğu da gayet iyi. Fakat her yemekten sonra hıçkırır gibi oluyor. Çok hızlı ve iri iri yutup (bir kere haşladığım tavuğu iyi didmemişim nasıl yuttuğuna şaşırtacak boyutta iri tavuk parçaları kustu) erken kalktığını ve sonra bu yüzden hıçkırık tuttuğunu düşünüyorum fakat emin olamadım. Midesinde herhangi bir problem var da az mı yiyor, yiyince mide tepki mi veriyor diye de düşünmüyor değilim. Lütfen yardımcı olun.

11 CEVAP

HilalAres

Tüy yumağı sorunundan olabilir, yemekleri hızlı ve büyükce yi

HilalAres

yiyorsa ondanda olur. veterinere msj atn derim umarım midesi düğümlenmemiştir

Pamukemel

Veterinere dahil bunu bence ne dersek yalan olur

Pamukemel

Veterinere dahil bunu bence ne dersek yalan olur

mavitilki

Sağolun :)

mavitilki

Sağolun :)

mavitilki

Sağolun :)

mavitilki

Sağolun :)

mavitilki

Sağolun :)

mavitilki

Sağolun :)

mavitilki

Sağolun :)