Arkadaslar Kedimin Cinsi Ne Sizce

Onurcet07

Arkadaslar kedimin adı bulut, annesi chinchila, babasi scottish fold, ama bu kedimin ne kulakları kirik nede tuyleri uzun, cinsini cozemedim yardimci olabilcek varmi

6 CEVAP

Soranlara scottish ve chincihilla kırması dersiniz işte. Tüy uzunluğunu babadan almış kulak yapısını anneden almış bence çok da güzel bir kedi olmuş.

merveaydar

kedimin kısa tüylü hali resmen :) chinchilla scottish kırması demek doğru olur

HilalAres

british shorthair çeşidi olabilir

Zehrahmett

Cok guzel bi kedi ya

Onurcet07

Evet çok benziyorlar

nisanor

benim oğlumun aynısı :) veteriner british der ama bu bariz scottish straight