Köpekte Uyuz

Okulumun bahçesinde bi köpek var çok fazla kaşınıyor artık kaşınmaktan tüylerini yolmuş hep naaıl yardım edebilirim köpege dış parazit yapsam geçer mi acaba pireli mi yoksa uyuz mu olmuş

3 CEVAP

PiremsesKutsi

Keskin bir kokusu varsa, derisi sertleşmişse uyuz olma ihtimali yüksek. Resim atabilme şansınız var mı? Veterinerlerde ivermektin içeren haplar bulunuyor sorsanız yardımcı olurlar zaten. 3 4 hafta, haftada 1 kez olmak üzere veriyorsunuz ve iyileşiyor. İlacın fiyatı da ucuz ama arada sırada ek olarak vitamin vs. verebilirseniz daha hızlı toparlar.

PiremsesKutsi

Keskin bir kokusu varsa, derisi sertleşmişse uyuz olma ihtimali yüksek. Resim atabilme şansınız var mı? Veterinerlerde ivermektin içeren haplar bulunuyor sorsanız yardımcı olurlar zaten. 3 4 hafta, haftada 1 kez olmak üzere veriyorsunuz ve iyileşiyor. İlacın fiyatı da ucuz ama arada sırada ek olarak vitamin vs. verebilirseniz daha hızlı toparlar.

Neslihan_14

Tüyleri dökülmüşse uyuzdur kopek yaklaşıyorsa ignesi ve damlasi var ama kopek korkuyor size yaklasmiyorsa bi sosis icerisine dicromec diye bi hap var onu koyup yutturabilirsiniz