Aciiil

Meliserkan

Arkadaşlar dün kedimi veterinere traşa götürdük persian kedisi. basında ben değil kaedeşim vardı. allah cezalarını versin çocuğumun etini kıstırmıslar en alt memesinin alt kısmını yürürken canı acıyor yatarken canı acıyor. arka bacaklarının arkası kıp kırmızı olmus bide kardeşime oraları düğümdü ondan öyle olması normal demiş. Anestezi yapmıyor diye gönderdik zararı olmasın 2 gün kendine gelemiyor diye ne hale getirmişler. dünden beri mahvolduk hepimiz . bepanten sürün demişler sürünce yalıyor napılır yardım nolur

8 CEVAP

Meliserkan

teşekkürler arkadaşlar batikon ve bepanten plus ile iyileştik paşa da bu süreçte uslu durarak çok yardımcı oldu. umarım başınıza gelmez ama batikon ve bapanten iyi ikiliymiş ✌

Neslihan_14

Rivanol diye bi sarı toz ilac var suyla karıstirip püskürtme şiseye koyup yaraya uyguluyorsunuz ben cok faydasini gördüm kedimi bayaaa derin yarası vardı çok şükür o ilacla iyileştirdim sizede iyi gelecegini dusunuyorum ama yalamamasini saglayin ilactan sonra oynayin kucaginizda tutun mesgul edin ki yalamasin geçmiş olsun

Meliserkan

çok teşekkür ederim ama yalaması çok tehlikeliymiş diye biliyorum başka bir çağresi yokmudur kötü ihtimalleri göze almak istemiyorum. zaten çok kötü hissediyoruz mahvolduk. :( Bepanten ve batikon sürüyorum

belki yakalık takabilirsiniz elizabeth yakalığı . yalamaması için tek çare. yada evdeki küçük bir tişörtü ona göre kesip biçin ilacı sürünce bir yarım saat giydirin . başka çaresi yok bence.

mavitilki

Yakalık alarak ilaç uygulayabilirsiniz. Küçük küçük pansuman, bepanthol uygulayın özellikle antibakteriyel yara kremleri var. Bir de veterinere götürebilirsiniz yalasa da sorun yaratmayacak bi ilaç varsa diye.

Berra2000

Bu canlıya resmen işkence yapmışlar bu nedir ya elleri kırılsın zaten traş makinasından çok korkuyorlar traş ettirmeseniz daha iyi onların yaratılışı öyle ve binlerce yıldır tıraş olmadan yaşamışlar yazık

Berra2000

Geçmişolsun şükür çok üzülmüştüm:-(((

qqubra

neden traş ettiriyorsunuz? bir kere bunu yalmaniz yanlış! tuy dökuyorsa ona çözüm bulun,hayvani tüylerinden etmeyin lutfen...