Reflex Plus Essential

yck

Reflex in kuru ve yaş mamalarI bildiğiniz üzere kalitesiz oluyordu geçenlerde mama alırken bu mama dikkatimi çekti.Kedime verdiğimde gimcatin sulu tiftilmiş mamalarI gibiydi. Acaba gimcat yada en azından chefs choice rakip olabilirmiyim
Ton Balığı %74,28
Karides %2,86
Pirinç %1,43
Ton Balığı Özü
Analiz Raporu

Ham Protein %20
Ham Yağ %0,3
Ham Kül %3
Ham Lif %1
Nem İçeriği %80 bir çeşidinin özelliğide böyle

2 CEVAP

İçeriği güzel bence ben denerim uygun fiyata bulursam. Ama ilk çıktığında 6-7 liraya görmüştüm pahalı bence. 6-7 liraya bunu alacağıma schesir alırım.

yck

Bir sitede 5.50 ye düşmüş. İçeriği dediğiniz gibi fena değil. Benim aklıma takılan bir husus da bazı çeşitleri mangolu Okyanus balıklı gibi olan çeşitleri gerçekten öylemidr. Reflex öyle hammadeleri bulup koyarmı