Mama Kabı Seçimi

Eliff90

Hangi mama kabını önerirsiniz. Porselen ile seramik arasındaki farkı çok anlamadım

7 CEVAP

Cyborg

https://www.*******.com.tr/trixie-2-li-mama-ve-su-kabi-seti

https://www.***********.com/kutahya-porselen-sato-serisi-kase-15-cm-p-HBV000003FHQE?magaza=%c4%b0kram+D%c3%bcnyas%c4%b1

Ben kedime 1.yi kullanıyorum. Size de bu tarz, yerden yüksek bir sistem kullanmanızı tavsiye ederim. Pahalı derseniz 2.yi de köpeğime kullanıyorum. Böyle bir şey alıp kendiniz yükseltebilirsiniz. Porselen seramikten daha kaliteli bir malzeme ancak mama kabında porselen aramanız gerekmez. İkisinden birini tercih edebilirsiniz, en sağlıklısı onlar.

ugurkoker

ben evde ki Cam Kaseleri kullanıyorum,hem sağlıklı hem ucuz hem temzilemesi kolay...dışarıdan para ile mama kabı almayı gereksiz buluyorum

Eliff90

Bende ikili standlı mama kabı düşünüyordum. Fikir sormak istedim.
Kırılması açısından tedirgin olduğum için standlı daha mantıklı sanırım :)

momo44

Bende 2 satabdlı seramik mama kabi alcam 100 tl hala plastik kullaniyorum ama plastik iyi degil komuyu hemen alıyor üstüne

pinarcaya

Bence celik alin en guzeli. Makinede yikayabilirsiniz. Ayrica saglam. Kirilmaz. Ve de saglikli.

BalliBadem

Bence kolay kırılmamalı ve plastik olmasa yeter çok fark etmez gerisi

Eliff90

Ayrıca plastik kedide akneye sebep olabiliyor.