Köpegim Halsiz Kusuyor Yardimci Olurmusunuz Yemek Yemiyor

Ozanseker

Arkadaşlar merhaba benim köpegim 1 gündür halsiz kusuyor ve yemek yemiyor köpeğine ne yedirip ne içermeliyim kendine nasıl gelir ne kullandirmaliyim yardimci olabilirmisiniz acil

3 CEVAP

Nedeni Hakkında Daha fazla bilgi verebilirseniz yardımcı olmaya çalışalım!

Mama değişikliği var mı?
Yakın zamanda aşı oldu mu, yer değişikliği oldu mu?
Kaç aylık, cinsi ve cinsiyeti?
Dışarıda yürüyüş sonrası mı?
Kısır mı en son kızgınlığa ne zaman girdi?

vs. vs.

Veteriner Genel Muayene için Bize Ulaşabilirsiniz.

Ozanseker

Mama değişikliği yok
Daha iki aylık iç dış parazit oldu 3 gün önce karma aşı yatıracaktım kusuyo ölür dediler
2 aylık pitbul sivilya kurdu yavrusu
Dısardada genel olarak gezdiriyorum
Işte kan testi felan yapacaklarmıs benimde suan goturecek zamanim yok bunun bir vitamini bir ilacıvar mi yardimcu olabilir mısınız

Berra2000

Herne kadar burada herkes birbirine bilgi versede o merhem bu ilaç diye bir veteriner müdahalesi güzel olmuş. insanların 5 7 yıllık eğitimlerini göz ardı edip sanki veterinerler okadar okulu boşa okumuş gibi kendileri daha iyi bildiğini düşünen insanlar var. Birde veteriner parasından kaçanlar veteriner bedavaya baksın isteyenler yada evcil canlıları için kolaydan burdan öneri alıp veterinere götürmek istemeyenler. Çok sevindim bu müdahaleye:-))) teşekkür ederim bazan istisnalar olsada eğitimin gücüne inanıyorum