Kedimin Çenesindeki Pire Yumurtalarını Nasıl Temizleyebilirim?

Kyliesmom

Veteriner kontrolünde çenesinde pire yumurtaları var dedi vet hanım sprey sıktı ve damla yaptı. Fakat çenesindeki o siyahlıkları sirkeli suyla silmeye çalışsam da olmuyor yıkayamam da damla yeni yapıldı. Önerileriniz neler? Kedim 4 aylık

7 CEVAP

BalliBadem

Resim koyabilir misiniz

Suedaparlak

Veteriner ilgilenmiş zaten çok sorun olsaydı söylerdi sprey falan da sıkmış bana kalırsa merak etmeyin. Bi dönem ben de gözlemledim bunun gibi bir şey ama aynısı mı bilemedim şimdi. Elimi kedimin alt çenesine vurduğumda elim kırmızı oldu. Kuma benzer şeyler vardı da veterinere söylemiştim önemli değil demişti. Ama pire yumurtası falan dememişti.

Kyliesmom

Fotosunu çekemedim de böyle minik siyah siyah şeyler var ben akne sanmıştım ama o pire yumurtası dedi ama işte çenesi temizlenmedi işte böyle zarar gelmesinden korkuyorum

Kyliesmom

Fotosunu çekemedim de böyle minik siyah siyah şeyler var ben akne sanmıştım ama o pire yumurtası dedi ama işte çenesi temizlenmedi işte böyle zarar gelmesinden korkuyorum

Kyliesmom

Fotosunu çekemedim de böyle minik siyah siyah şeyler var ben akne sanmıştım ama o pire yumurtası dedi ama işte çenesi temizlenmedi işte böyle zarar gelmesinden korkuyorum

BalliBadem

Hm bizimkindede oluyo ara araakne diye biliyorum ama sirkeli suyla vs siliyorum bi geçiyo bi geliyo sonra bi vete sorayım

Pire yumurtası hemen dökülüp gider. Sizdeki kedi aknesidir.