Kaç Aylık?

Atom5225

acaba bu fotoğrafa bakılıp kedinin kaç aylık olduğu anlaşılabilir mi. Ben kedileri bulduğumdan beri yaklaşık 2 hafta geçti o zamanlar merdivenden falan çıkabiliyorlardı.

8 CEVAP

Atom5225

Bir de kaç gündür annelerini görmüyorum. Endişeleniyorum aç kalırlar diye

BalliBadem

Resim yok

Atom5225

Hata olmuş herhalde.
https://imgyukle.com/i/whatsapp-image-2019-10-05-63801-pm.En5L36 böyle atabildim. Pek net bir resim değil ama bu var elimde tüm vücudunun gözüktüğü

BalliBadem

Bence 2 aylıktır

BalliBadem

Çünkü 1 aylık kadar ufak değil 3 aylık kadarbüyük değil

GammaLamina

Göz rengi bebek mavisinden başka bir renge dönüştüğüne şahit olduysanız iki aylıktan biraz daha büyüktür. İki hafta boyunca göz rengi hep aynıysa ve bebek mavisi değilse (mavi göz değil de bütün yavruların iki aylığa kadar sahip olduğu geçici bir göz renginden bahsediyorum) büyük ihtimal iki buçuk aylık ya da daha büyüktür. Elbette tam söyleyebilmek için dişlerine, kilosuna da bakmak lazım.

Nurackgoz

2 aylık olabilir ama ufak vücudu

Atom5225

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/32323-kac-aylik burada daha fazla fotoğraf var burdakilere de bakabilir misiniz?