Aras Kargo Sipariş Teslim Edildi ???

emreekyc

Bugün tüm gün şehir dışındaydım ve 20288880 nolu 77 TL'lik siparişim teslim edildi görünüyor sistemde ama ben ne lkargoyu teslim aldım ne de ankaradaydım bu sorunu yaşayan başka birisi oldu mu acaba ?? şuan mesai saati dışında müteri hizmetleri ve ben çok sevinerek aldığım ürünlerin akıbetini merak ediyorum açıkcası

2 CEVAP

SenanurKsl

Evde olmadığınızda veya mesai saatinde size teslim edemediklerinde bazen teslim edildi olarak giriyorlar ama paketi şubeye götürüyolar tabi ki gidip alabilirsiniz şubeden

emreekyc

Teşekkür ederim