Hills Mama Nasıldır??

Duygunuro

Hills mamalar hakkında ne düşünüyorsunuz?
i/d mama alacağım

10 CEVAP

cagdan

@piremseskutsi neden çöp? Bende şu an rc advance ve hills var dörder kilo. Kedim de üç aylık nası bi beslenme planı izlemeliyim

Kevserhaksever

Hills yavru kedi maması kullandım gayet güzel bir mama zaten çoğu veteriner tarafından da öneriliyor.

BalliBadem

Fena değil ama o fiyata...

momo44

Ben proplan kullaniyorum ama hilss proplandan biraz iyi

PiremsesKutsi

Çöp

Duygunuro

ben hills mama yerine nd mama aldım size de öneririm @caggdan

hazalkazan

pro choice mamayı önerebilirim hem fiyat olarak uygun hem de içeriği kalitelidir

ZehraBulutt

Cagdan hepsinden dörder kilo varsa birini tamamen bitirip diğerine geçebilirsiniz. İki mamayı sürekli karışık kullanmak iyi değil benim deneyimime göre. Bazı mamalar karışınca acayip sonuçlar çıkabiliyor, britcare nd karışımında kanlı ishalle karşılaştık mesela, ikisini ayrı ayrı yediğinde sorun yok.

Catloveerr

Rc, proplan, hills içeriğe göre fiyatları yüksek mamalar.

cagdan

herkes ayrı telden çalıyor.. kafam karıştı