Kedım Pembe Kustu

Mineminek

Dün aksam kedim kustu kusmugunda cignenmemis mama vardi ve her zamanki gibi ekmek yemisti yaklasik bi saat sonra tekrar kustu avuc ici kadar ve rengi acik kahveydi yaklasik 1 saat sonra bidaha kustu ve rengi pembeydi ve kopukluydu veterineri aradik "yapabileceginiz simdilik bi sey yok gece gozlemleyin devam ederse kusmasi gelin" dedi kedim bu sabah iyiydi hatta yemek yiyip oyun da oynadik ama aksam yine halsiz gibi ve durgun dun kusmadan onceki gibi ne yapmaliyim (evelki gun onu mutfakta cig sarma ici yerken yakaladim ondan olabilir mi?)

1 CEVAP

mavitilki

Yediği şeylere dikkat edin. İki de bir siz görmeden ağzına bir şeyler atıyorsa olabilir. Midesi çeviremiyordur doğal olmayan şeyleri. Pembe kusmuktan bunu anladım yani. Çiğ sarma içi konusunda da, kedilerini bile isteye çiğ besleme ile besleyen insanlar var. Et yapmış olamaz (kullandıysanız) Pirinç kusmuktaki kopuk parçalar topaklar olabilir. Sarma içindeki salça pembeye ve kusmaya sebep olabiliyor olabilir. Kediler domates yememeli.