Toz Yapmayan, Topaklaşan Kedi Kumu Arıyorum

hasanist

Merhaba arkadaşlar. Pisi Pisi Bentonit ince taneli kum kullanıyorum fakat kumu temizleme esnasında evin içi komple duman altı oluyor. Heryer toz içinde kalıyor ve toz bulutunu yok etmek için cam açmak zorunda kalıyorum. Toz yapmayan, koku yapmayan, topkalaşan bir marka öneriniz var mı?

19 CEVAP

pillikontes

proline ekstra kullanıyorum şu an toz yok çok memnunum

incikko

Toz yapmayan kum = evde kirece basmış gibi iz bırakan patilerden kurtulmak mı demek? Ben çok dertliyim hem tozdan hem parkede, fayanstaki izlerden. Benim bebe kumla çok oynadığı için patileri beyaza bulanıyor galiba :( Tigerino ve sarı reflex konusunda buradaki paylaşımlar umut verdi, benim derdime karşılık farklı bir cevabınız varsa da lütfen yazın ...

GMorning

NATURAL BASTET (http://www.naturalbastet.com/)

! Baştan belirtmek isterim maddi bir kazancı olup reklam yapan biri değilim gerçek hayvan sahibi, ev bütçesini rahatlatmaya çalışan ve deneyimleri sonrasında yaşadığı memnuniyeti dile getiren bir "tüketiciyim" hepsi bu ..

İlk kedimizi sahiplendiğimizde neredeyse bütün kedi kumlarını deneyim en son paraya kıyıp Everclean kullanmaya başlamıştık. Oldukça uzun zamanda sadece onu kullandık çünkü gerçekten piyasadaki en iyi kumdur kendisi tartışmasız ama oldukça pahalıdır (heleki dolar yükselişi sonrası çok can yaktı). 1ay kadar önce bir arkadaşımızın tavsiyesi ile " NATURAL BASTET" ile tanıştık. İnstagramdan sayfalarını inceleyebilirsiniz internet sayfalarıda mevcut ; http://www.naturalbastet.com/ . Whatsapp üzerinden sipariş veriliyor. Kesinlikle vaad ettikleri herşeyi veriyorlar. Tamamen deneme amaçlı ümitsizce alıp aşırı memnun kalanlardanım.

Kesinlikle toz yapmıyor.
Kokuyu güzel absorbe ediyor. ( erkek sarman yavru kedim var bilen bilir tuvaletleri fena kokar )
2 kedim var inanılmaz hayat kurtarıcı oldu.
Kendine has güzel bir çam kokusu var.
7lt x 3 toplam 21lt'sini 90 tl' ye satın aldım. (kampanyaları oluyor.)
7lt 'lik paketlerde satılıyor.
7lt 7 hafta vaadi var ciddi olarak bu vaadinide gerçekleştirecek gibi duruyor.

Fiyat problem değil derseniz ever clean büyük taneli tavsiye ederim. Ucuz yollu olarak migroslarda satılan ak kedi kumu da hiç fena değil :)