Kedimin Hastalığı Nedir?

begister

Merhaba, kedimi 2 gün önce bir dernekten sahiplendim ve sırtında mantar olduğu söylendi, veterinere götürüp iç parazitini yaptırdım dış parazit damlasını yanıma aldım, veteriner tavsiyesiyle eczaneden mantar şampuanı ve kremi aldım, fakat 2 gündür benimle bilmiyorum psikolojik mi ama vücudumda kaşıntı hissediyorum kedim uyuz olmuş olabilir mi? Fotoğrafına bakıp tahmin yapılabilir mi? Teşekkürler

7 CEVAP

Ahsenbb

Kediniz mantar olmuş.Psikolojik olarak kaşındığınızı düşünüyorum.Mantar ilaçları kullanırsanız 15 güne geçecektir.Silver spray kullanıyorum ben

Mantar ilçlarını sürdükten sonra ellerinizi yıkayın. Tedavi başladıktan sonra bulaşmaz zaten.

bademthecatt

Ben iki mantarlı kedi iyileştirdim biri başlangıç aşamasıydaydı diğeri ilerlemişti muhakkak ellerinizi bol bol yıkayın ve mantarlı bölgeyi ilaçlarken eldiven kullanın

begister

çok teşekkürler, bu bölgedeki mantarı iyileştirdim fakat şu an daha başka bi yara çıktı, profilimdeki diğer sorumda görselini pylaştım zahmet olmazsa bakabilir misiniz :( @bademthecatt

begister

çok teşekkür ederim gerçekten psikolojikmiş :) sırtındakini iyileştirdim 1 ayda

begister

çok teşekkürler, bu bölgedeki mantarı iyileştirdim fakat şu an daha başka bi yara çıktı, profilimdeki diğer sorumda görselini pylaştım zahmet olmazsa bakabilir misiniz :( @bademthecatt

bademthecatt

Baktım :)))