Bravery Kedi Maması

Ahsenbb

Arkadaşlar bravery kedi mamasının içeriğini çok beğendim kullanan var mı?Kızım artık mamasını yemediği için mamasını değiştireceğim.N&D kullanıyorduk

7 CEVAP

pinarcaya

Bravery mamayi ben de merak ediyorum. Icerigine baktigimda 2. Sirada tapyoka var. Onun ne oldugunu bilmiyorum. Ve %kac et oldugu da yazmiyor.

Utkan92

Ya bizimkide N&D yemiyor yeni aldım 5 kilo önceden çok severdi içeriğimi değişti ne oldu anlmadım acana denicem bu bitince biterse tabi :)

BalliBadem

Bence fitmin ede bi bakın derim onunda içeriği güzel

Ahsenbb

Acanadan da korkuyorum ben:(( Acana orijenin de vukuatları var malesef.İnstict de gözüme çarpıyor bu ara onuda deneyebilirim cok kararsızım malesef

Evet Nd mama değişti ve benimkilerde yemiyor. Önceden çok severdiler. Sokak kedilerine verdim. Onlar bile yemedi. 3 farklı çeşidini almıştım. Param boşa gitti.

Fitmin somonlu ve proplan kuzulu alıyorum şimdi.

Emrondre

Benim kızımda yemiyor Nd ne edeceğimi bende şaşırdım