Köpeğimin Irkını Bilmiyorum Bilen Var Mı ?

KurtBey

Küçük bir ırk annesi bundan biraz uzun bu hali 2.5 aylık falan

5 CEVAP

zcerenoktay

Labrador ve pitbull (burnundaki renk dağılımı, olmadı çene yapısına bakınız ayrıca profilden çene toplu ondan dolayı da öyle) kırması gibi geldi bana.

zcerenoktay

Küçük ırk ise baba pitbull diyeyim size. çene ve burundan öyle gözüküyor. kusura bakmayın başını okumamışım :)

sirindostum

Bence melez ama cinsini pek çıkaramadım . Pitbull olduğunu sanmıyorum ama benzemiyor da değil ha :)))

firatbasaran

Bence görünüş olarak jack russel ve pointer özelliklerini andırıyor ama kesin birşey söylenemez.

eminealpay

labrador ve jack russel kırması bence