Kısır Kedilere Mama Seçimi

Eliff90

Kısır kedilerde,sağlıklı olmasına da önem vererek, hangi mamaları kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? Kediniz bu mamaya geçişte zorlandı mı?

Mama seçimi aşamasındayım. Yardımlarınızı bekliyorum.

4 CEVAP

sanatarakci

bir kere tabiki kısır kedi maması tercih etmelisiniz ama kediniz herhangi bir rahatsızlığı olmasa bile her şeyine bilen veterinerinize başvurarak mama seçimi yapabilirsiniz

Berra2000

Ben kısırlaştırsığımda direk kısırlaştırılmış kedi maması yemedi karıştır dedi vet onuda yemedi. Bir kase eski maması proplan orjinal kitten tavuklu bir kase proplan kısırlaştırımış kedi maması koydum ikisindende gelip gidip yedi

Fatiko

Kedinizin hastalıklarına göre hassasiyetşne göre buna vet karar vermeli mama için

Eliff90

Benim sorma amacım şuydu.
Mesela A mamasını aldım kedim çok sevdi geçişte zorlanmadı. Besin değerleri iyi içinde koruyucu yok. Kabız yapmadı kedimi Tarzında
zaten yıllarca nd natured kullandım.

Veteriner Hill proplan önerdi bunların hiçbirinin sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. kedimde herhangi bir sağlık sorunu yok.