Yavru Kediye Kısır Kedi Maması?

kedici92

Arkadaşlar Yuuki haftaya 5 aylık olacak. Şimdiden 3,5 kilo civarı. ND mama kullanıyorum çalıştığım için maması hep duruyor kabında bitince yine kabı ağzına kadar dolduruyorum... En son veterinere gittiğimde kaşınıyor dediğim zaman mama alerji yapıyor olabilir demişti. Dolayısıyla tavuk harici bir mama arıyorum. proplanın kısır kedi maması hindiliymiş. Denemeyi düşünüyorum...
Ne dersiniz yavru kediye kısır kedi maması verilmemeli midir ?

1 CEVAP

limis

veteriner kedinizin şişman olduğunu mu söyledi? eğer şimdiden fazla kilosu varsa daha fazla hareket ettirerek aktif olmasını sağlayın. kısır mama vermeyin yavruya. söylediğiniz mamanın içinde mutlaka tavuk vardır. açık bi şekilde hindi eti yazmıyor çünkü . kümes hayvanları türevleri unu diyor. Et bile değil yani.