Mama Tavsiyesi

pamujks

Uzun süredir N&D kullanıyoruz kedim seçici ve tek yediği mama bu olduğu için ben de değiştirmemiştim. Önceden Acana, Proplan falan da denemiştik ama sevmemişti.

Kedim 7 yaşında uzun tüylü, dişi ve kısır. Tarasam bile fazla tüy döküyor, sürekli yalanıyor, kaşınıyor derisi hassas olduğu için yaralar olabiliyor. N&D'nin içeriği ağır mı geliyor bilmiyorum tahılsız ile düşük tahıllı kısır mamayı birlikte veya dönüşümlü veriyordum.

İçeriği kedime daha uygun, deri ve tüy sorunu için iyi gelebilecek mama öneriniz var mı?

1 CEVAP

Fatiko

Tahıllı almayın balıklı tahılsız mama alın. Tüy dökülmesi için vetoskin birebir