Merhaba Kedimce Ufacık Yara Gibi Bişey Fatkettim Zaten Çok Aksi Taratmaz, Sevdirmez Tedirginim

_nefess_

Bir ay kadar önce kısırlık ameliyatı oldu klinikte kaldi iki gün çok korkmuştu . Eve geldik iyi olana kadar hep sarıldım uyuduk iyi olduğu gün cazgırlığa devam şimdi çok iyi sabahta böyle minik bişey farkettim stresten olduğu okudum, bilginiz varmı

4 CEVAP

gamzeozgun

Mamasını değiştirdiyseniz olabilir belki. Benimki de ankara kedisi hemen etkileniyor böyle şeylerden derisinde yara ve dökülmeler oluyor aynı böyle. Veterinerinize sormanızı öneririm ama kesin bir cevap için

Mantar olabilir. Tavuklu mama vermeyin. Somonlu derma mama kullanın. Önce veteriner tabi ki.

_nefess_

Teşekkür ederim evet veterinere gideceğiz

_nefess_

Bir yaşı yeni geçti ilk defa böyle birşey görüyorum