Kedim Evden Gitti Geri Gelir Mi

Onur211

Evde kimse yoktu kapı açılmıştı eve geldiğimde kedimi aradım hiçbir yerde bulamadım müstakil bir evde oturuyoruz 6 aylıktı kısırlaştırmadık daha kızgınlığa girmediği için geri gelir mi

3 CEVAP

Anonymus552223

Çok uzaklasmamistir disari alisik degilse aramaya devam edin, bodrum vs biseylerin altina iyi bakin. Korkup sinmiştir sizin sesinize de gelmeyebilir. Mama kabini şıngırdatin veya paketle veriyosaniz paketle ses çikartin. Kendi bulamayabilir dönüsü

Berra2000

Alışkın olduğu mamadan bir kapta dışarı koyun inşaallah gelir meraktan gitmiştir 6ay kızgınlık için çok erken bence

Melsacolk

Gelir