Petlebiden Tasma Sipariş Ettim Durumda Bekliyor Yazıyor Ne Zaman Gelir

Bereeen

Ben petlebiden tasma sipariş ettim durumda bekliyor yazıyor ne zaman gelir

2 CEVAP

Melsacolk

Petlebi yi arayip sorabilirsiniz

Berra2000

Kargoya verilmesü bekleniyor bugun verdiyseniz siparişi yada dün gece kargoya vermeleri pazartesiyi bulabilir internetten alım yaptığınızda 3malum site yi çok beğeniyorum aynı gün kargo yapılıyor ama diğer sitelerde biraz bekleyebiliyoruz. Ama siz sorun en iyisi :-)