(Foto Var)Pire Yumurtası Sadece Çenede Mi Kalır?

Kyliesmom

Vet pire yumurtası dedi nasıl kurtulabilirim bunlardan? Damlaları falan da yapıldı

6 CEVAP

lwb

Yakından görüp mü öyle söyledi? Çünkü kedi aknesiyle pire yumurtası çenede çok karıştırılır, sirkeyle bi silmenizi tavsiye ederim
https://www.suzionline.com/kedi-bakimi/kedi-aknesi-cene-alti-siyah-noktalar/

Sadece çenede ise muhtemelen kedi aknesidir. Pire yumurtası olsa vücudun başka yerlerinde de olur.

Kyliesmom

Ben de ilk gördüğümde akne sanmıştım ama vet pire yumurtası dedi bakıp ama sprey falan da sıktı geçmiyor

brnates

merhabalar bi çözüm bulabildiniz mi acaba kedi aknesi mi yoksa pire yumurtası mı cevap verirseniz çok sevinirim 🥺

Sezgek

bence kedi aknesi o ya yani ben kızımdakilere benzettim bu kadar çok değildi kızımda ama böyle tırnağınızla hafifçe kazıdığınızda elinize geliyorsa siyah nokta yani kedi aknesidir hepsini temizledikten sonra cristalin ya da başka bir temizleyici ile düzenli temizlerseniz hiç bir sıkıntı kalmaz yani ben kedi aknesine benzettim bir de pire yumurtasının sadece çene de olacağını düşünmüyorum ben

Sezgek

tırnağınızla kazımaktan korkmayın böyle hafif kazıdığınızda geliyorsa kedi aknesidir bence bir deneyin derim çünkü kedi aknesi de sadece silmekle geçmiyor o siyah noktaları ilk etapta uzaklaştırmak gerekiyor ben kızımdan rahatlıkla temizlemiştim insanlar gibi olmuyor yani böyle sıkmanız falan gerekmiyor sadece tırnak ucuyla hafif kazırsanız hemen çıkıyor