Chinchilla

Mrtkaytan

4aylık yavru kedime bağışıklığı güçlenmesi açısından ne tür vitaminler ek takviyeler verebilirim?

2 CEVAP

Utkan92

Chincilla çok tatlı ama bakımı harbi zor çok tüylü çok çok hemde bikere malt macun kesin kullan o sürekli tüy yutar kusar kullanmazsan 12 vitaminli ürünler var onuda kullan. Bide tüy dökümü için ödül mamaları var küçük paketlerde ondanda ver arada sevmezse (benemki sevmedi) mamasının içine kat ve haftada 3 kez falan tara tarağında kaliteli olsun. Furminator öneririm

Mrtkaytan

Çok teşekkür ederim