Arkadaşlar Halen Dönen Olmadı Sadece Fesbook Grup Resmimizi Begenmeniz Lütfen Destek

Serkan8291

Arkadaşlar maddi para talep etmiyorum ama bir Allahı kulu dönmüyor sadece Frenchie time turkey grubuna face uye olup yarısma postundaki resmimizi begenmeniz cok can bakıyorum kıs geliyor ve ordakş ödüle ihtiyacım var lütfen görüp gecmek yerine destek olun yarın gün boyu son gün 11 acıklanıcak

5 CEVAP

Nevinn

Gruba istek gönderdim kabul edilirse beğeni yapacağım.Başarılar...

Serkan8291

Buradaki yarısma gibive paylasım etiketleme serbest siz olmadan kazanamıyacagım lütfen destek face yoksa dahi benim için acarsanız sevinirim gercekten ihtiyacım olmasa cabalama oglum ODİ yaslı ve onun için kazanmayı cok istiyorum lütfen destek olun bu son acısı birdaha acmıyacagım

yalnız çok çirkin bi kediymiş

Serkan8291

Yarışma bitmiştir