Kedimin Tüyleri

mavitilki

Merhaba kedilerim 2 aylık Norveç forest x tekir kırması. Sahiplendiğimden beri kedilerimden birinin tüyleri kısaldı. Tam bir tüy topağıydı şimdi kısacık. Acaba mevsim değişikliği ya da sokaktan eve almamla alakası olabilir mi (bulunduğu ortamın ısısı değiştiği için) tekrar uzar mı acaba?

4 CEVAP

lwb

genelde daha küçükken tüyler daha sık oluyor.
mevsim geçişinden kaynaklı olabilir eğer dökülme gözlüyosanız, ya da büyümesiyle de alakalı olabilir ama anormal bir durum gibi gelmedi bana

Sıcaklık farkından olabilir. Biotin ve somon yağı verebilirsiniz.

mavitilki

Teşekkürler

Berra2000

Bence kafanıza göre ilaç vermeyin takipte olduğu bir veterineri olmalı herkedinin.