Check Up Fiyatı ?

kedici92

Kedime check up yaptırmak istiyorum. Özel kliniklerde check up fiyatları ne civarda ? Yakın zamanda heck up yaptırmış olan varsa lütfen fiyat bilgisini burada paylaşabilir mi?

2 CEVAP

Kedi için değil ama köpegim için yaptırmıştım 2 ay önce.. full kan tahlilleri yaklaşık 650 tl, kaka - idrar tahlilleri yaklaşık 250 tl, röntgen 150 tl.
Tahliller sonrası verilen ilaçlar vs de yaklaşık 500 tl tuttu.. bir hayli tuttu da tuttu yani :))) yaşasın bol taksitli kredi kartları..

Ama belki daha makul bir klinik de bulabilirsiniz.. yani umarım..

Berra2000

Makul klinik tercih etmeyin bence neden yaptıracaksınız ki güzel bir genel muayene yaptırın kakasını kontrol edin oynaması hareketleri tüyleri sorun yoksa gerek var mı bilemedim