Lösemi Aşısı Sonrası Kedim Yemek Yemiyor

Mrtkaytan

2gun önce kedime lösemi aşısı yapıldı cok az yemek yiyor, ne zaman yemek yemeye başlar?

7 CEVAP

lwb

Kedinizin durumu nasıl

Berra2000

Aşılar kafamı çok karıştırıyor mikro çip taktırdım ben şimdi aşıları devlet takip ediyormuş yaptırmazsak cezası varmış ama ben yinede karmayıda lösemiyide bekletiyorum veterinerim paradan kaçmadığımı sadece canlarım için kaygımı bildiğinden oda makul karşılıyor sonrasını benimle paylaşsanız çok mutlu olurum geçmiş olsun

Mrtkaytan

Şuna kedim daha kötü lösemi testi yaptırıp lösemi asısı yaptırmama rağmen bugün serum verildi orda iyi gibiydi. Eve gelince birden yere kustu yarın tekrardan gideceğim.. bence lösemi asısı yaptırmayın ama muhakkak karma aşısını yaptırın.

lwb

bütün aşılarını ilk olduğu için geçen sene tam yaptırdım ama bu sene senelik aşılarından sadece karmayı yaptırdım, geçen seneden kuduz aşısı var karnesinde
aşılar konusunda kafam çok karışık, karma aşısı hariç diğerler senelik aşılarını yaptırmayı düşünmüyorum daha da, parazitler de senede bir kaç kez
lösemi aşısı da ağır bir aşı

Mrtkaytan

Kesinlikle öyle aşılar ağır geliyor..

Mrtkaytan

Kedim bugün biraz daha iyi. ama yarın 3.gün olacak belli saatlerde veterinerde serum alıyor daha tam toparlanamadı

Mrtkaytan

Kedim suan iyi yavaş yavaş kuru mamayı yiyor genel reaksiyon göstermesi normalmıs birkaç veterinere sordum lösemi 2. Aşısını da yaptıracağım.. kedimin bağışıklığı dusuk ondan biraz hastalanmıs