Nasıl Vazgeçiricez

Fatiko

Kedim sürekli yatağımıza ve yogana işiyor haftada 2 3 kere yorgan çarşaf yıkıyoruz. Kendisi kısır erkek.

2 CEVAP

Poncikvan

Bir yerde okumuştum. Kısırlaştırma ameliyatlarında tam kısırlaştırma yapılmadıysa sizinkine benzer şeyler yaşanırmış.ultrasonla bakın derim. Veterinerlerde fiyat yüksek se hayvan hastanelerinde uygun fiyatlari

betulaltundal

Sistit olabilir kontrol ettirin veterinere, ilgi çekmek istiyor da olabilir ya da kumunu beğenmiyordur