Nd Ocean Kedi Mamasının Taneleri Bu Kadar Yağlı Mı?

Aveline

Bugün elime ulaşan ND Ocean Düşük tahilli Morina Balıklı Kedi mamasinin ambalajıni açtıktan sonra çok şaşırdım. Mama taneleri aşırı yağlı ve parlak. Mamayi ilk defa satın aldığım için nasıl göründüğünü bilmiyorum ama hiç böyle bir mamayla da karsilasmamistim. Bu mamayi kullanan arkadaşlar fotoğrafları yüklüyorum. Mamanin normalde böyle görünüp gorunmedigini söylerseniz çok memnun olurum.

19 CEVAP

Sselin1

Bence de flaştan dolayi bukadad parlak duruyor. N&d mamalarin görünümü normalde de yagli yapida zaten. Içeriginde %20 oraninda yag var. fazla kilosu olmayan kediler icin gayet normal bir oran.

Aveline

Hayır flaşsız mama daha parlak emin olun. Sanki yağda kizartilmis gibi yağlı.

Anonymus552223

Normalde de biraz nemli bir yapisi var, hafif birbirine yapişik duruyor. Ama en son paketimi alali 3 4 ay oluyor bilemiyorum degisti mi

Aveline

Hepinize değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Ürünü iade ettim.