Nd Ocean Kedi Mamasının Taneleri Bu Kadar Yağlı Mı?

Aveline

Bugün elime ulaşan ND Ocean Düşük tahilli Morina Balıklı Kedi mamasinin ambalajıni açtıktan sonra çok şaşırdım. Mama taneleri aşırı yağlı ve parlak. Mamayi ilk defa satın aldığım için nasıl göründüğünü bilmiyorum ama hiç böyle bir mamayla da karsilasmamistim. Bu mamayi kullanan arkadaşlar fotoğrafları yüklüyorum. Mamanin normalde böyle görünüp gorunmedigini söylerseniz çok memnun olurum.

19 CEVAP

bademthecatt

Bu kadar yağlı bir mama kedinin karaciğerine ve midesine zarar verebilir bence değiştirmelisiniz buara ndlerde sıkıntı var zaten advance önerebilirim

limis

bu n&d nın mamalarında var bişey. Brit care in mamalarina benzemiş yağlı değildi bu kadar

Emrondre

Üretim tarihi ne zaman ben almıştım yazın bu kadar yağlı değildi bu nd de var birşey benim en son aldığım mamada garip bu gidişle başka mamaya geceçem ben

Deliladilan

flaştan dolayı da böyle parlak görünüyor olabilir yanıltmasın görenleri. ben de almıştım aynısından bence normal görünüyor bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

Bende nd düşük tahıllı balıklı var şu an yağlı ama bu kadar yağlı değil sizinki cilalanmış gibi parlıyor maşallah. Belki sizinki tahılsızsa ondandır. Yiyor mu kediniz?

ballokumu

Ben numune istemiştim nd den ve gelen de aynı şekildeydi. Ben sorun olduğunu süşünmüyorum

ballokumu

Nd almazsak ne alıcaz ki ya

Emrondre

Ben kızıma sahiplendiğimden beri Nd kullanıyorum ve her çeşidini aldım severek yiyordu ama bu son aldığımı koklayıp gidiyor sırf aç kalmamak için zorla yiyor eskiden paketi görür görmez heycanlanır koşardı şimdi de aynı ama nedense son aldığım mamada zorlanıyor yemekte ve sizin aldığınız mamadan biz kullandık bu kadar yağlı değildi ve iştahlada yemişti ben mail attım cevap gelmedi firmadan ama bu gidişle ben de nd den vaz geçmek zorunda kalacam

Fatiko

Benimkide öyle değil

Aveline

Güncel

Aveline

Tarihinde ambalajinda hiçbir sorun yok ama yemesinde sakınca var mı sizce?

Aveline

Mama düşük tahilli üretim tarihi ambalajin üzerinde yer almıyor ama son tüketim tarihi 06/2021. Bilemiyorum çok yağlı geldi bana Brit Care bile daha az yağlı kalıyor bunun yanında. Yemesinde sorun yok kedim mamayi yiyor ama bu kadar yağlı olması midesini bozabilir diye endiseleniyorum. Çok kararsız kaldım yedirip yedirmemek konusunda.

Aveline

@ballokumu aynı düşünceyle satın almıştım. ND nin Kuzulu ve tavuklu cesitlerini de daha önce satın aldım ama Kuzuludan memnun kalmadigimdan Tavuğu da kedimin alerjisi olduğunu öğrendiğimden devam etmedim. O yüzden birde baliklisini denemek istedim ama onda da böyle bir sorunla karşı karsiyayim. Sanırım bundan sonra ND nin hiçbir ürününü almayacagim.

Berra2000

Nd evet son zamanlarda alanların hepsi şikayetçi herkes çok yağlı olduğunu söylüyor bence bu üründe sorun yok genel böyle. Veterinerlerin çok yağın canlıda istenmeyen kilolar yaptığını söylüyor

bademthecatt

İstenmeyen kiloları da geçin organlara ciddi açıda zarar veriyor..