Acil Gibi Gibi?

DumanveNecati

Kedimi bugün kısırlaştırdım henüz kızgınlığa girmeden. Şimdi baygın iki saat falan olmuştur. Kutudan çıkarmayın dedi veteriner. Birde altına yapmış yıkayamayız da. Ne yapmalıyız ayılınca?

4 CEVAP

Gelyahron

Ayilinca kusucaktır öncelikle, yemek yemez çok az su içer endişe etmeyin

DumanveNecati

Şimdi çıktı kafesten kendide değil, üstü ıslanmış, yani çiş olmuş ona ne yapmalıyım?:(

Gelyahron

Pamuk yardimiyla temizleyin asla yıkamayın. Evinizde papatya varsa bir avuç papatyayı bir su bardaginda demleyin, ılık olduğunda pamuk yardımıyla silin

Berra2000

Aynen asla yıkamayın altından kalkamayacağınız sonuçlar doğurur öyle oluyor tasması çıkana kadar pasaklı oluyorlar tasması çıktıktan sonra tertemiz yalarlar kendilerini 15gün sonra herşwy eskisi gibi