Yaş Mama Kurtlanması

Deliladilan

1 buçuk gün dışarda kaldığı için mama kurtlanması normal mi?
Matisse tavuklu 400 gr olanlardan balkonda ağzı açık fakat üstü kapalıydı

8 CEVAP

Sselin1

Neden disarida biraktiniz ki ? Konserveyi Buz dolabinda tutup yiyecegi kadar mamayi tabagina koyduktan sonra, ılıması icin biraz bekletip öyle kedinize verebilirsiniz. en fazla 3 gün icinde tüketmek gerekiyor. Ama dediginiz gibi tek kediyse 400 gr fazla gelir

Melsacolk

Bayatlar ve normaldir

Deliladilan

normalde 70 - 80 gr lık konservelerden alıyorum ilk defa 400 lük aldım. bir daha almam. teşekkürler cevap için

Berra2000

Bence hiç normal değil çok saçma bie gün dışarda durmayla kurtlanan mama tekrar tercih etmeyin aynen ben yaşmama tercih etmiyorum mecbur ilaçla vericeksemde buzdolabında tutarım

Deliladilan

evet ilaç kullanıyor diye aldım ve ilk defa matisse yaş mama denemek istedim ama son oldu bugün çöpe attım.

dilaraxx

evet 1 günde felan kurtlanıyor dışarda kalınca

dilaraxx

ağzını açınca dolaba koyman gerekiyor konserve mamalarda dışarda kalırsa kurtlanmazsa bile zehirler

SerkanO

Ben 85 gramlıklarından alıyorum. Hiç kurtlanmaya denk gelmedim. İlk defa 300 gramlıklardan aldım, o da 2-3 gün açık kalmasına rağmen kurtlanmamıştı. Benimki biraz şans herhalde.