Istanbul Veterinerleri

Gkctrs

İstanbulda sokak hayvanlarına ücretsiz bakan bir veteriner var mı? Varsa acil yeri lazım.

3 CEVAP

Berra2000

Sokak canlılarına ücretsiz bakan veterinere hiç rastlamadım barınaklara götürmeniz gerek bahçelievler barınağına götürmüştüm ben on yıl önce çok iyiydi ortam tedavi inşaallah halen öyledi. Umarım çıkar

Gkctrs

Maalesef değil. Götürdüğüm bir kediyi özel merkezde baktır diyip yollamışlardı.

Gkctrs

Maalesef değil. Götürdüğüm bir kediyi özel merkezde baktır diyip yollamışlardı.